Darbs slēgtās telpās

Darbs slēgtās telpās augstumā ir viens no bīstamākajiem darba veidiem, jo pastāv risks ne tikai nokrist, bet arī zaudēt samaņu. Sarežģītās piekļuves dēļ (kas padara visus citus darba vides riskus bīstamākus) darba veicējs var netikt izglābts laikā. Tāpēc piedāvājam standarta un nestandarta risinājumus glābšanas un drošības inventāram slēgtās telpās. 

Glābšana un drošināšana augstumā

XTIRPA ir enkura punktu sistēma, kas kalpo gan kā enkura punkts un/vai sistēma cilvēka nolaišanai un pacelšanai slēgtās telpās, gan šķērļa pārvarēšanai, piemēram, jumta malas, ko nav vēlams sabojāt. 

Pielietojums:

  1. Industriālais alpīnisms, izmanto, kad ir nepieciešams enkura punktus novietot virs lūkas darbam šaurā telpā, vai veikt darbus pāri dzegai, nesabojājot jumta malu vai parapetu.

  2. Darbam augstumā apmācīta personāla drošināšanai vai nogādāšanai slēgtā telpā piemēram akā, vai bunkurā.

Xtirpa var būt aprīkota tikai ar enkura punktiem, kā arī ar cilvēka pacelšanai un nolaišanai paredzētu vinču, kā arī arī ar kritiena apturošu glābšanas vinču, ja piemēram iekļūšana ir pa trepēm, bet ir nepieciešama iespēja veikt glābšanas darbus, ja notiek nelaimes gadījums kāpšanas procesā. Tā pat ir pieejama Xtirpa darbam slēgtā telpā ar ieeju no sāna. Xtirpa ir unikāls produkts, kas ļauj ērti un ātri izglābt cilvēku, ar salīzinoši mazu kvalifikāciju un zināšanām darbam augstumā.

Xtirpa darbam akā, bunkurā, vai kādā citā telpā, kad nepieciešama glābšana uz augšu:


Xtipra, kas tiek pielietota ūdens krātuvēs un citos objektos, kur ir nepieciešama stiprināšana uz sienas.


Xtipra ar atsvaru darbam pāri pārkarei, darbojas pateicoties atsvariem un nekur nav papildus jānostiprina:


Xtipra paredzēta glābšanai no slēgtas telpas ar ieeju no sāna:


Stacionāri nostiprināta x tirpa glābšanai uz augšu:


Xtirpa pievienota auto, kas darbojas kā atsvars.


Rescue slider, optimālākā ierīce glābšanai no slēgtas telpas ar ieeju no sāna, tiek uzstādīts uz cisternas lūkas flanča, pateicoties stikla šķiedras izliektajai daļai, velkot ārā cietušo no tvertnes, tas viegli slīd pa stiklšķiedru un cietušais neieķeras lūkā un nerodas problēmu ar cietušā horizontālu izvilkšanu, Rescue slider mēdz būt ar pašizkļūšanas palīg atvērumiem uz stikla šķiedras vai bez tiem, kā arī ar uzreiz iebūvētu vinču vai bez :Lai saņemtu vairāk informācijas, par piedāvāto produktu klāstu, produktu iespējām un sev nepieciešamo risinājumu droši sazinieties ar mums, pa kontaktos norādīto tālruni vai epastu.

0
Saziņa Karte Inventāra izplatīšana
"JP Solutions" SIA
Tālrunis: +371 29994784
E-pasts: info@wah.lv
Adrese: Rīga, Dagmāras iela 4 - 6, LV-1007© 2020 JP Solutions, SIA
Mūsu galvenais partneris inventāra ražošanā un izplatīšanā ir SIA TEXORA. Sadarbojamies inventāra izstrādē un pārdošanā, līdz ar to esam ekskluzīvais dīleris Latvijā inventāram darbam augstumā un industriālajā alpīnismā. Esam arī Master dīleris un izplatām inventāru citās pasaules valstīs. Ja vēlaties kļūt par Texora dīleri, sazinieties ar mums, un izrunāsim iespējas un nosacījumus ilgtermiņa sadarbībai.

Texora dīleri

 .