Horizontālās drošības līnijas

Kolektīvie stacionārie drošības līdzekļi darbam augstumā principā ir visas stacionārās  vai laicīgi stacionārās, kritienu apturošās vai ierobežojošās sistēmas -

vertikālās drošības sistēmas, troses vai sliede ar speciālu līdzi slīdošu ierīci, ko pievieno pie nodarbinātā. Kolektīva tāpēc, ka šādu sistēmu izmanto vairāki nodarbinātie, un tā nav izsniedzama individuāli. 

Parasti tās ir vertikālas vai horizontālas trošu vai sliežu sistēmas, kas (un enkura punkti) kritiena gadījumā to apturēs. Protams, pastāv arī tādi risinājumi, kas tiek izmantoti industriālajā alpīnismā, respektīvi, sistēmas, kas paredzētas statiskai slodzei vai enkura punkti un horizontālas sliedes, kas paredzētas tieši industriālajam alpīnismam. Visas šīs ir aktīvās sistēmas, kas aptur kritienu vai darba laikā tiek noslogotas.

Pasīvās sistēmas:

Detalizētāku informāciju par katru sistēmu un mūsu piedāvājuma klāstu atradīsiet saistītajās apakšsadaļās.

0
Saziņa Karte Inventāra izplatīšana
"JP Solutions" SIA
Tālrunis: +371 29994784
E-pasts: info@wah.lv
Adrese: Rīga, Dagmāras iela 4 - 6, LV-1007© 2020 JP Solutions, SIA
Mūsu galvenais partneris inventāra ražošanā un izplatīšanā ir SIA TEXORA. Sadarbojamies inventāra izstrādē un pārdošanā, līdz ar to esam ekskluzīvais dīleris Latvijā inventāram darbam augstumā un industriālajā alpīnismā. Esam arī Master dīleris un izplatām inventāru citās pasaules valstīs. Ja vēlaties kļūt par Texora dīleri, sazinieties ar mums, un izrunāsim iespējas un nosacījumus ilgtermiņa sadarbībai.

Texora dīleri

 .