Horizontālās troses

Viens no populārākajiem kolektīvajiem stacionārajiem drošības līdzekļiem darbam augstumā ir horizontālās troses kritiena apturēšanai, jo cenas ziņā tas vienmēr būs pieejamāks par sliedi. 

Ko ņemt vērā iegādājoties horizontālās troses?

Troses mēdz būt no:

  • cinkota tērauda un 
  • nerūsējošā tērauda; 
Cinkotu tēraudu mēs izmantot neiesakām, jo trose tiek pastāvīgi deldēta ar karabīni vai speciālu troses aptvērēju (tas noberž cinku un troses sāk rūsēt). Labākais variants būtu nerūsējošais tērauds, pie tam ne tikai trosei, bet arī visiem stiprinājumiem, lai maksimāli izslēgtu korozijas risku. 

Vēl viens svarīgs aspekts, ir laicīgi ieprojektēt vai pie esoša jumta izvēlēties sistēmu atbilstoši paredzētajam vai esošajam jumta segumam, lai trose neradītu bojājumus jumta hidroizolācijai un citiem jumta elementiem.

SIA "JP SOLUTIONS" piedāvājuma klāstā ir vairāku ražotāju trošu sistēmas, kas dod iespēju maksimāli pielāgoties klienta vajadzībām un videi, kur trose atradīsies. 


 

Sīkākai informācijai sazinieties ar mums!


Sazināties

0
Saziņa Karte Inventāra izplatīšana
"JP Solutions" SIA
Tālrunis: +371 29994784
E-pasts: info@wah.lv
Adrese: Rīga, Dagmāras iela 4 - 6, LV-1007© 2020 JP Solutions, SIA
Mūsu galvenais partneris inventāra ražošanā un izplatīšanā ir SIA TEXORA. Sadarbojamies inventāra izstrādē un pārdošanā, līdz ar to esam ekskluzīvais dīleris Latvijā inventāram darbam augstumā un industriālajā alpīnismā. Esam arī Master dīleris un izplatām inventāru citās pasaules valstīs. Ja vēlaties kļūt par Texora dīleri, sazinieties ar mums, un izrunāsim iespējas un nosacījumus ilgtermiņa sadarbībai.

Texora dīleri

 .