SIA "JP SOLUTIONS" INTERNETA VEIKALA www.wah.lv LIETOŠANAS NOTEIKUMI


Šie noteikumi attiecas uz visiem preču pirkumiem, pasūtot tos internetā, pa telefonu, faksu vai e-pastu. Pirms preces pasūtīšanas uzmanīgi izlasiet šo dokumentu.

SIA "JP SOLUTIONS" var laiku pa laikam mainīt lietošanas noteikumus. Lūdzu, pārlasiet tos, pirms veicat atkārtotu pirkumu.

Pircējs ar patērētāja tiesībām var iepazīties https://likumi.lv/doc.php?mode=DOC&id=23309

Piegādes un pirkšanas noteikumi

Ja prece ir mūsu noliktavā, tad pircējs to saņem 5 dienu laikā no pasūtīšanas brīža. Ja preces nav noliktavā, paredzamais piegādes laiks ir no vienas nedēļas līdz vienam mēnesim, atkarībā no produkta specifikācijas un pasūtītā daudzuma. Pasūtījuma precēm jeb precēm, kas netiek glabātas Latvijas noliktavā un kuru piegāde ir jāgaida ilgāk, apraksts tiek ievadīts ar vārdiem "UZ PASŪTĪJUMU". Jautājumu, ātrākas piegādes iespēju un precīzāka piegādes laika uzzināšanai iesakām pirms pasūtīšanas sazināties ar mums pa e-pastu info@wah.lv vai arī tālruni +371 29994784.  

Gadījumā, ja jūs precīzi neziniet, kas jums tieši ir nepieciešams, lūdzam sazināties ar mums! Būsim priecīgi sniegt konsultāciju, lai jūs iegādātos tieši jums nepieciešamo preci.

SIA "JP SOLUTIONS" piegādā preci uz šādām valstīm: Polija, Austrija, Beļģija, Čehijas Republika, Dānija, Luksemburga, Nīderlande, Slovākija, Somija, Vācija, Zviedrija, Šveice, Francija, Apvienotā Karaliste, Slovēnija, Ungārija, Horvātija, Norvēģija, Grieķija, Itālija, Īrija, Portugāle, Spānija, Bulgārija, Rumānija.

Piegādājot preci uz Norvēģiju un Šveici, SIA "JP SOLUTIONS" piestāda atsevišķu rēķinu par muitas pakalpojumiem, kuru būs jāapmaksā, lai "JP SOLUTIONS" preci izsūtītu no noliktavas.

Piegāde uz Eiropas salām maksā papildus 15 eiro.

Ja vēlaties ietaupīt attiecībā uz piegādi, sazinieties ar mums, un mēs atradīsim labāko piegādes veidu tieši jums, jo mūsu interneta veikalā ir fiksētas cenas un piegādes cena ir aprēķināta, izmantojot DPD kurjerpasta pakalpojumus.

Garantija

  • Garantija neattiecas uz preces mehāniskajiem bojājumiem, skrāpējumiem, kas radušies neuzmanīgas preces lietošanas procesā;
  • Garantija neattiecas uz preces dizaina elementiem;
  • Garantijas remonts netiks veikts precēm, kas bojātas ūdens ietekmē, ja uz to korpusa nebūs norādes "ūdensizturīgs";
  • Ražotājs ir tiesīgs atteikt preces garantijas remontu, ja saskatāmas nekvalificēta remonta pēdas;
  • Ja pircējs nevar uzrādīt derīgu čeku vai pavadzīmi, garantijas saistības tiek anulētas;
  • Garantijas remonts neattiecas uz preces bojājumiem, kas radušies ugunsgrēka, plūdu, zemestrīces vai citu stihiju ietekmē.

Preces apmaiņas vai atgriešanas noteikumi

Ja preci atgriež pēc kāda no https://likumi.lv/doc.php?mode=DOC&id=23309, kas nav garantijas gadījums, tad "JP SOLUTIONS" sūtīšanas izmaksas nekompensē.

Ja prece tiek atgriezta pēc garantijas un "JP SOLUTIONS" atzīst garantijas gadījumu, sūtīšanas cenu kompensēsim pēc fakta, par maksimālo nosakot DPD kurjerpasta sūtījumu cenrādi. 

Visi strīdi, kas rodas, tiek risināti sarunu ceļā.

Ja sarunu ceļā strīdu nav iespējams atrisināt, tas tiek risināts Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.